Menu
Velké lásky v malém hotelu

V PRODEJI

6.3.

Dan Bárta & Illustratosphere

V PRODEJI

1.4.

Úvod Program Pro školy O divadle Kontakty Projekty Pronájmy Předplatné Přihlášené školy

 

21.02. Ať žijí duchové /DIVADLO ROZMANITOSTÍ MOST/

8:30

ZŠ a MŠ Ludvíkovice /Mgr. Demuthová/ 110

ZŠ Dr. M. Tyrše /pí. Chmelová/ 24

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 20

ZŠ Jalůvčí /pí. Burdová/ 15

ZŠ Jalůvčí /pí. Tomášková/ 16

ZŠ Dr. M. Tyrše /pí. Chmelová/ 57

MŠ Malšovice /pí. Hladíková/ 25

ZŠ Komenského /Mgr. Němečková/ 105

Speciální ZŠ Děčín /pí.Jakubcová/ 10

OBSAZENO

 

Náhradníci:

ZŠ Březová /pí. Štětková/ 19

Soukromá MŠ Svět /pí. Petáková/ 20

ZŠ a MŠ Školní /pí. Křivohlavá/ 5 0

 

Speciální ZŠ Děčín /Mgr. Boušková/ 27

MŠ Libouchec /pí. Strzepková/ 50

MŠ Pohraniční /pí. Faflíková/ 42

ZŠ a LMŠ Jurta /pí. Pekařová/ 24

Dětská skupina Motýlek /pí. Šulcová/ 12


10:15

ZŠ Na Stráni /pí. Křivánková/ 56

ZŠ Dr. M. Tyrše /pí. Chmelová/ 25

MŠ Máchovo nám. /pí. Pechová/ 45

ZŠ Kamenická /Mgr. Trčková/ 80

ZŠ Dr. M. Tyrše /pí. Chmelová/ 26

ZŠ a MŠ Máchovo nám. /pí. Kociánová/ 65

ZŠ a MŠ Máchovo nám. /pí. Rážová/ 44

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 23

MŠ M. Veleň /pí. Randová/ 13

 

OBSAZENO

Náhradníci:

ZŠ Komenského /Mgr. Němečková/ 29

ZŠ Březová /pí. Štětková/ 19

Speciální ZŠ Děčín /Mgr. Boušková/ 14

03.03 Veselá pouť /Divadlo Loudadlo/

08:30

Speciální ZŠ, 17. Listopadu /pí. Bílková/ 30

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 20

MŠ Rudolfova Bynov /pí. Šenfeldová/ 20

MŠ Školní /pí. Latislavová/ 24

ZŠ a MŠ Heřmanov /pí. Chlumská/ 33

ZŠ a MŠ Děčín VIII /pí.Součková/ 18

Dětská skupina Motýlek /pí. Weisová/ 11

MŠ Želenice /pí. Latislavová/ 24

Volných cca 200 míst

10.15

ZRUŠENO

 

23.03.  Hvězdný posel /Naivní divadlo Liberec/

09:30

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 55

ZŠ Máchovo nám. /pí. Kuberová/ 70

ZŠ Komenského /Mgr. Němečková/ 133

ZŠ Březová /pí. Štětková/ 49

ZŠ a LMŠ Jurta /pí. Pekařová/ 18

ZŠ a MŠ Libouchec /pí.Marhanová/ 15

 

Volných cca 40 míst


11:00

ZŠ Malšovice /Mgr. Weisheitelová/ 12

ZŠ Máchovo nám. /pí. Kuberová/ 60

ZŠ Komenského /Mgr. Němečková/ 29

ZŠ Komenského /Mgr. Němečková/ 73

ZŠ a MŠ Děčín VIII /pí.Součková/ 29

ZŠ a MŠ Máchovo nám. /pí. Michálková/ 33

Volných cca 83 míst

 

24.03. Pouť krkonošská /Naivní divadlo Liberec/

9:30

ZŠ Máchovo nám. /pí. Kuberová/ 50

ZŠ Dr. M. Tyrše /pí. Barillová/ 58

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 25

ZŠ MŠ Libouchec /pí. Horáčková/ 43

ZŠ Na Stráni /pí. Křivánková/ 49

 

Volných cca 155 míst

11:00

ZRUŠENO

 

07.04.  Sarkofag Černobyl /Docela velké divadlo/

10:00

ZŠ Kamenická /Mgr. Trčková/ 25

ZŠ TGM a G Č. Kamenice /pí. Zamrzlová/ 25

ZŠ a MŠ Kosmonautů /Mgr. Šparlinková/ 16

Volných cca 314 míst

08. 04. Příběhy Vodník Česílka /Divadlo D5/

08:30

Speciální ZŠ, 17. Listopadu /pí. Bílková/ 20

ZŠ Na Stráni /pí. Křivánková/ 43

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 20

MŠ Pohraniční /pí. Faflíková/ 48

MŠ Malšovice /pí. Hladíková/ 25

MŠ Rudolfova Bynov /pí. Šenfeldová/ 20

ZŠ Březová /pí. Štětková/ 42

MŠ Školní /pí. Latislavová/ 30 

MŠ Dobrná /Mgr. Baštrňáková/ 11

Speciální ZŠ Děčín /Mgr. Boušková/ 20

ZŠ Jílové /pí. Vopátová/ 20

Lesní a MŠ Jurta /pí. Palovská/ 14

ZŠ Na Pěšině /pí. Jiránková/ 46

MŠ Želenice /pí. Latislavová/ 30

OBSAZENO

10:15

MŠ Janov /pí. Niklová/ 18

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 10

ZŠ Malšovice /Mgr. Weisheitelová/ 20

 

MŠ M. Veleň /pí. Randová/13

MŠ Rakovnická /pí. Milatová/ 46

Lesní a MŠ Jurta /pí. Palovská/ 14

Volných cca 258 míst

 

23.04.  Kosí bratři /Liduščino divadlo/

08:30

Speciální ZŠ, 17. Listopadu /pí. Bílková/ 11

ZŠ Na Stráni /pí. Křivánková/ 49

MŠ Na Pěšině /pí. Sedmidubská/ 25

ZŠ Komenského /Mgr. Němečková/ 45

Soukromá MŠ Svět /pí. Petáková/ 20

ZŠ a MŠ Školní /pí. Křivohlavá/ 80

ZŠ a MŠ Heřmanov /pí. Chlumská/ 15

Speciální ZŠ Děčín /Mgr. Boušková/ 23

MŠ Libouchec /pí. Strzepková/ 50

ZŠ Dr. M. Tyrše /pí.Chmelová/ 52

Lesní a MŠ Jurta /pí. Palovská/ 14

OBSAZENO

10:15

MŠ Janov /pí. Niklová/ 18

ZŠ Malšovice /Mgr. Weisheitelová/ 24

MŠ Májová /pí. Škodová/ 15

MŠ Máchovo nám. /pí. Pechová/ 25

ZŠ Kamenická /Mgr. Trčková/ 60

MŠ Rakovnická /pí. Milatová/ 46

MŠ Kosmonautů /pí.Koptová/ 20

MŠ Moskevská /pí. Bláhová/ 40

ZŠ Jílové /Mgr. Lešáková/ 51

Lesní a MŠ Jurta /pí. Palovská/ 14

ZŠ a MŠ Libouchec /pí. Marhanová/ 20

Volných cca 47 míst

27. 04. Tučňáci na Arše /Divadlo na Fidlovačce/

09:00

ZŠ Na Stráni /pí. Křivánková/ 44

ZŠ Dr. M. Tyrše /pí. Knesplová/ 23

ZŠ Komenského /Mgr. Němečková/ 53

ZŠ TGM a G Č. Kamenice /pí. Zamrzlová/ 45

ZŠ TGM a G Č. Kamenice /pí. Zamrzlová/ 24

Volných cca 191 míst

11:00

Volných 380 míst

04.05. Z povídek Malostranských /Divadlo Náměstíčko/

8:30

ZŠ Komenského /Mgr. Němečková/ 58

ZŠ Březová /pí. Štětková/ 25

ZŠ a MŠ Školní /pí. Pospíšilová/ 132

ZŠ a MŠ Heřmanov /pí. Chlumská/ 18

Volných cca 147 míst

10:15

ZŠ Na Stráni /pí. Křivánková/ 120

ZŠ Březová /pí. Štětková/ 69

ZŠ a MŠ Libouchec /pí. Marhanová/ 20

Volných cca 171 míst

13. 05. Like Shakespeare /StageArtCZ/

09:00

ZŠ Na Stráni /pí. Křivánková/ 90

ZŠ a MŠ Březová /Mgr. Wisurová/43

ZŠ TGM a G Č. Kamenice /pí. Zamrzlová/ 29

ZŠ a LMŠ Jurta /pí. Pekařová/ 11

ZŠ Kamenická /Mgr. Trčková/ 28

ZŠ Dr. M. Tyrše /pí. Barillová/ 58

ZŠ a MŠ Kosmonautů /Mgr. Šparlinková/ 16

Gymnázium Děčín /pí. Česneková/ 84

ZŠ MŠ Libouchec /pí.Horáčková/ 30

OBSAZENO

11:00

ZŠ Kamenická /Mgr. Trčková/ 25

ZŠ Kamenická /Mgr. Trčková/ 40

Volných cca 315 míst

25. 05. Tajemství lesní tůně /DS Františka Kreutzmanna/

08:30

Speciální ZŠ, 17. Listopadu /pí. Bílková/ 31

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 20

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 16

ZŠ a MŠ Heřmanov /pí. Chlumská/ 18

Speciální ZŠ Děčín /Mgr. Boušková/ 9

ZŠ a LMŠ Jurta /pí. Pekařová/ 17

ZŠ Boletice /pí. Rulfová/ 12

Volných cca 257 míst

10:15

 

ZŠ Dr. M. Tyrše /pí. Chmelová/ 26

ZŠ a MŠ Máchovo nám. /pí. Rážová/ 44

Speciální ZŠ Děčín /Mgr. Boušková/ 14

Lesní a MŠ Jurta /pí. Palovská/ 14

Volných cca 282 míst

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úvod Program Pro školy O divadle Kontakty Projekty Pronájmy Předplatné

Generální partner městského divadla

Hlavní partneři městského divadla